insan bakımı için bilgisayarla görme teknolojisi
ÜZÜM telecare
Yaşlı destekli bakım tesislerini desteklemeye yardımcı olmak için özel, kullanımı kolay bir çözüm.
ÜZÜM home
Haberdar Olun
En son ÜZÜM home haberlerini, etkinliklerini ve ürün güncellemelerini alın.
ÜZÜM home, yaşlı bakım desteklemeye yardımcı olmak için kullanımı kolay bir çözümdür. Bir konut sakini olmadığınız anlar için, sistemimiz sizi hemen olası bir sorun veya acil durum konusunda uyaracaktır.

İlgili istatistikler, doktorların tedavide veya hastaneye yeniden yatışta ayarlamaların gerekli olup olmayacağını değerlendirmesine yardımcı olabilecek bir gösterge panosunda toplanır. Personel, geziler, tökezlemeler, ağlamalar veya bağırmalar gibi kısa döngülü "anormalliklerin" videolarının yanı sıra, etkinliklerin özelleştirilebilir bir günlük özetini görüntüleyebilir.
Personeliniz, profesyonel izleme ekibimizle birlikte, bir düşme veya ilgili davranışlar olması durumunda gerçek zamanlı uyarılar alacaktır. Bu, acil yardımın diğer herhangi bir yaşlı bakımı çözümünden daha güvenilir bir şekilde ulaştığı anlamına gelir.

Olaylar veya davranışlarla ilgili olarak da gözden geçirilebilir, böylece bakım hem siz hem de herhangi bir bakım uzmanı tarafından etkin bir şekilde optimize edilebilir.
Haberdar Olun
En son ÜZÜM home haberlerini, etkinliklerini ve ürün güncellemelerini alın.

Bağımsız yaşamı desteklemek
Acil bir durumda düğmeye basmaya gerek yok.
Güvende kalmak için herhangi bir teknoloji takmanıza gerek yok.
Özel yenilikler, müşterinizin gizliliğine saygı duymanıza yardımcı olur.

ÜZÜM home nasıl çalışır?
Set Up
Günlük Operasyon
Gerçek Zamanlı Uyarılar
Atanan personel üyeleri bir gösterge panosu görür ve telefonlarında ilgili uyarıları alır. Gerektiği gibi, profesyonel bakıcılar önceki olayları ve davranışları da gözden geçirebilir ve reçeteli tedavilerin mümkün olduğunca uygun olmasını sağlayabilir.
24/7 Profesyonel İzleme
Eğitimli profesyoneller, sistem her "olay" tespit ettiğinde günün her saati izler. Olayın acil mi, dikkate alınması gereken bir endişe mi yoksa sadece yararlı bilgi mi olduğunu teyit ederler.

Gerekirse derhal personelinizle ve / veya acil servislerle iletişime geçerler… bunun bilinmesi ailelerinizin ek bir gönül rahatlığı kazanmasına yardımcı olabilir.
Gizli Merkezi Ünite
Sensörlerimiz daha sonra kablosuz olarak merkezi bir üniteye bağlanır… bir dolaba veya rafa yerleştirilebilen bir kutudur.

Merkezi birim, sensörlerin gördüklerini değerlendirmek ve iletilmesi gereken "olayları" belirlemek için akıllıca gelişmiş bir yazılım kullanır.

Sistemin daha sonra kendini eve göre kalibre etmesi için beş gün çalışması gerekir… daha sonra ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazırdır.
Fotoğraf Çerçevesi Sensörleri
Bakım tesisinize profesyonel olarak ÜZÜM home teknolojisini kuruyoruz, böylece kurulum hızlı ve kolaydır. Sakininizin yaşam alanlarında wifi olduğunu onaylamanız yeterlidir.
Ücretsiz Kurulum
Bakım tesisinize profesyonel olarak ÜZÜM home teknolojisini kuruyoruz, böylece kurulum hızlı ve kolaydır. Sakininizin yaşam alanlarında wifi olduğunu onaylamanız yeterlidir.
Günlük Özetler
Her gün sabah ve gece aktivitelerinin bir özetini alırsınız. Bu, günlük rutininin iyi çalıştığını onaylamanıza veya personelinizin ayarlanması gerekip gerekmediğini anlamasına yardımcı olur.
İki Yönlü İletişim
Sakininize bir şey olursa, uygulamadaki bir düğmeyi kullanarak onlarla kolayca konuşabilirsiniz. (Sesiniz duvardaki sensörlerden gelir). Bu demektir ki, eğer kıdemli görevliniz herhangi bir nedenle ehliyetsiz kalırsa, yardım yoldayken onları rahatlatabilirsiniz.
Mahremiyete saygı
Sakinlerinin mahremiyetine saygı duymamız önemlidir. Her sensör, "gizlilik modu" dediğimiz duruma getirilebilir. Bu, video beslemesini gösteren sensör yerine videodaki herhangi bir kişinin "çubuk figürler" olarak gösterilmesi anlamına gelir.
Sakinler genellikle banyolarda ve yatak odalarında gizlilik modunu ve ana yaşam alanında normal videoyu kullanmayı tercih eder
Normal görünüm modu
Oturma odası
Çubuk figürler modu
Yatak odası
İşte ÜZÜM home izleme ve içgörü sağlamaya ilişkin daha fazla örnek
Yatmak, kalkmak, evi yalnız bırakmak
Her acil durumu tanımlayın
Görünüşe göre kıdemli düşmüş gibi
Kıdemli kafası karışmış veya normal şekilde hareket edemiyor gibi görünüyor
Oturma odası
PLAY
PLAY
PLAY
Anormal davranışa dikkat edin
Oturma odası
Rutinleri kontrol edin
Yatak odası
En son ÜZÜM haberlerini, etkinliklerini ve ürün güncellemelerini alın
Daha fazla özellik yakında geliyor
Görünüşe göre kıdemli düşmüş gibi
Kıdemli kafası karışmış veya normal şekilde hareket edemiyor gibi görünüyor
Ses anormalliği
PLAY
19:58 ile 02:06 arasında en az 27 kez öksürük.
Oturma odası
*
Deneysel özellik sınırlamalarla çalışır
Öksürük
Ücretsiz Danışma
Ajansınızın ihtiyaçlarını anlamak ve sakinleriniz ve aileleri için en iyi kurulumu değerlendirmenize yardımcı olmak için sabırsızlanıyoruz.
insan bakımı için bilgisayarla görme teknolojisi
ÜZÜM telecare
© 2021 UZUM telecare
All rights reserved
Bize ulaşın
telecare@saimov.com
Made on
Tilda